رستوران Lokanta 1741 استانبول – لوکانتا ۱۷۴۱

3991 بازدید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

بیشتر کسانی که برای اولین بار به رستوران لوکانتا می روند، در ابتدا جذب زیبایی های ساده اما دلنشین محیط این رستوران می شوند و در مرحله بعدی طعم بی نظیر غذاها، همان چیزی است که باعث می شود این رستوران به عنوان یک پاتوق انتخاب شود. البته که درحال حاضر هم همینطور است. این رستوران پاتوق بیشتر مردم بومی محله Cagaloglu است. اگر بیشتر رستوران های خیابان استانبول را امتحان کرده اید و به دنبال یک رستوران باکیفیت می گردید، پیشنهاد میکنیم این رستوران را در لیست بررسی هایتان قرار دهید.

رستوران Lokanta 1741 دارای دو طبقه است که در هر طبقه میز های مختلفی برای تعداد نفرات متفاوت چیده شده است. فضای رستوران بسیار زیبا و دلنشین است. اگر دوست داشته باشید در فضای آزاد غذایتان را میل کنید می توانید به طبقه دوم رستوران بروید. البته که طبقه دوم این رستوران، نمای بسیار زیبایی را در شب ایجاد می کند که از دیدن آن سیر نخواهید شد. هر کدام از بشقاب های تهیه شده توسط سرآشپز های بی نظیر رستوران لوکانتا ۱۷۴۱، به شما اجازه می دهد قسمتی از فرهنگ و سلیقه مردمان ترکیه را لمس کنید. اگر غذاهایی که رستوران های ایرانی در استانبول ارائه می دهند برایتان تکراری شده، یک رستوران جدید انتخاب کنید که غذاهای ترکی با ترکیبات فوق العاده و طعم بی نظیر ارائه می دهد.

رستوران Lokanta 1741

رستوران Lokanta 1741 روح و جسمتان را با هم تغذیه می کند!

رستوران ترکی واقع در historic Cağaloğlu Hamam یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که می خواهند بی نظیر ترین غذاهای ترکی را نوش جان کنند و همزمان از مکان رویایی اطراف لذت ببرند. قدم زدن در رستوران Lokanta 1741 واقعیت زمان و مکان را از بین میبرد و عظمت زیبایی این رستوران، روح و جسم شما را تغذیه می کند. گنبد های عجیب و غریب اما زیبا، منظره شرقی این رستوران را ایجاد می کند و در سمت دیگر، آسمان زیبا و بی نظیر قابل مشاهده است. پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید به این رستوران بروید، سعی کنید از بین ساعات عصر، زمانی را انتخاب کنید تا رویایی جادویی این رستوان را مشاهده کنید.

فضای رستوران Lokanta 1741

منوی رستوران لوکانتا ۱۷۴۱ Lokanta استانبول

در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه و بی نظیر را می توانید پیدا کنید. سر آشپزهای کاربلد رستوران لوکانتا همیشه در کسب نظر مشتریان پیشتاز بوده اند و با هنرنمایی های خود، افراد زیادی را به سمت این رستوران کشانده اند.

منوی رستوران Lokanta 1741 شامل غذاهای سنتی ترکی و غذاهای سرد است که دارای طعم های استثنایی هستند و فقط در این رستوران کشف می شوند! بسیاری از محصولات محلی به دست سر آشپزهای برجسته به بهترین غذاها تبدیل می شوند و سلیقه های متفاوت را پوشش می دهند.

سر آشپز های رستوران Lokanta 1741 با انواع غذاهای دریایی خوشمزه و کباب مانند بشقاب غذای دریایی ، غذای دریایی دو بار پخته شده و تریت کباب گرفته تا دسرهای محبوب سنتی مانند پودینگ برنج پخته شده با طعم اسطوخودوس در انتظار میهمانان خود هستند تا یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای میهمانان ایجاد کنند. پیشنهاد می کنیم بهترین غذای دریایی استانبول را در این رستوران نوش جان کنید. قطعا وقتی از این رستوران بیرون بیایید سعی می کنید آدرس را خیلی خوب به ذهنتان بسپارید!

فراموش نکنید که غذاهای خود را با کوکتلهای مخصوص الهام گرفته از فرهنگ عثمانی نوش جان کنید! رستوران Lokanta 1741 یک مقصد عالی برای میل کردن یک نوشیدنی بعد از کار با بهترین دوستان، و یک مکان عالی برای میل کردن عصرانه رویایی است که انواع نوشیدنی باکیفیت را ارائه می دهد.

غذاهای رستوران رستوران Lokanta 1741

به صورت کلی غذاهای رستوران را می توان به چند دسته اصلی تقسیم کرد:

  • غذاهای ترکی
  • غذاهای مدیترانه ای
  • انواع غذاهای رژیمی
  • غذاهای مخصوص گیاهخواری و گزینه های متنوع وگان

ساعت کار رستوران Lokanta 1741

رستوران Lokanta 1741 در روزهای دوشنبه تعطیل است. اما در روزهای یکشنبه تا شنبه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۱شب خدمات رسانی در این رستوران به بهترین شکل ممکن انجام می شود. با توجه به ساعت کار، امکان سرو صبحانه در این رستوران، وجود ندارد. بسیاری از افراد فکر می کنند که وعده غذایی های این مدل از رستوران ها تنها به ناهار و شام ختم می شود. در صورتی که اینطور نیست. در ادامه به انواع وعده های غذایی رستوران لوکانتا می پردازیم.

ساعت کار رستوران لوکانتا استانبول

وعده های غذایی رستوران Lokanta 1741

اگر بعد از جستجوهایتان به این نتیجه رسیدید که از بین رستوران های خیابان استقلال استانبول، رستوران لوکانتا ۱۷۴۱ را انتخاب کنید، حواستان باشد که این رستوران در وعده صبحانه، میزبان مشتریان نیست.  البته آخر شب ها و هم چنین بعد از ظهر ها می توانید از فضای این رستوران و غذاهای بی نظیر آن لذت ببرید. در کل وعده های غذایی رستوران لوکانتا به سه دسته زیر تقسیم می شود:

  • ناهار
  • شام
  • عصرانه به همراه نوشیدنی

با توجه به منوی خوب این رستوران می توان انتظار داشت که غذاهای متنوع و خوشمزه را برای مشتریان آماده کند و واقعا هم به همین صورت است. قطعا انواع غذاهای مدیترانه ای، غذاهای رژیمی و انواع غذاهای ترکی نظرتان را جلب خواهد کرد.

رستوران های استانبول

نظرات کاربران