کارتینگ آنتالیا٬ کارتینگ بهترین تفریح در آنتالیا را تجربه کنید

4579 بازدید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارتینگ در آنتالیا

سفر به آنتالیا فرصتی است که شما بتوانید هیجانات درونی خودتان را تخلیه کنید از جمله این تفریحات می توان به کارتینگ در آنتالیا اشاره کرد که با انتخاب یکی از این کارتینگ ها ثانیه های لذت بخشی را برای خودتان بسازید. در ادامه بهترین ها را برای شما توضیح می دهیم با ترک مگ همسفر شوید.

آنتالیا٬ زیباترین شهر ترکیه

آنتالیا یکی از بهترین شهرهای ساحلی در ترکیه است البته آنتالیا یک استان در ترکیه است که مرکز آن شهر آنتالیا می باشد.  باتوجه به اینکه دور تا دور شهر آنتالیا دریای مدیترانه قرار دارد٬ مملو از ساحل های تفریحی و دیدنی که مسافران و گردشگران تنها دلیلشان برای ورود به این شهر آرامش گرفتن از این ساحل ها هست.

آنتالیا شهر ساحلی آنتالیا

وقتی وارد شهر آنتالیا می شوید اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند٬ خودنمایی کردن نخل  ها  و درختان بزرگی  که در وسط بلوار قرار گرفته است. زیبای این شهر در دنیا تک شناخته شده است. شهری با مکان های دیدنی که جذابیت منحصر به فرد خودش را دارد.

به هر منطقه در شهر آنتالیا بروید با چیزهای اسرار آمیز و خاصی روبرو خواهید شد که تا امروز در هیچ کجای دنیا از نزدیک ندیده اید. مناطق قدیمی که هرکدام داستان های منحصر به فرد خودش دارد که با دیدن آنها به رویا می روید.

اما نباید برای تفریح و گردش به سواحل آنتالیا اکتفا کنید٬ تفریحات شگفت انگیزی هم در این شهر وجود دارد که می توانید سفر هیجان انگیزی برای خودتان تدارک ببینید.

بهترین تفریحات آنتالیا کدام اند؟

میانه تابستان هم کم کم به انتها نزدیک می شود و خیلی ها تصمیم  گرفته اند که یک سفر مهیج برای خودشان برنامه ریزی کنند. یکی از پرطرفدارترین جاهای که افراد برای تفریح و شادی انتخاب می کنند شهر آنتالیا ترکیه است که دارای تفریحات مهیج و شگفت انگیز می باشد. اما فهیمدن اینکه کدام یک از تفریحات در آنتالیا می تواند شگفت انگیز و مهیج باشد کار سخت و دشواری خواهد بود.

کارتینگ بهترین تفریح در آنتالیا

برای اینکه مسافران کمتر دچار سردرگمی و گیجی شوند٬ یکسری تجربیات شگفت انگیزی در این شهر بدست آوردیم و بصورت مقالات جداگانه نوشته ایم . مکان های تفریحی آنتالیا را به عنوان یک قفسه از اطلاعات در نظر گرفته ایم و تمام جاهای هیجان انگیز را در این قفسه جای داده ایم. پیشنهاد می کنم به این صفحه سربزنید که مطالب گوناگون از چتربازی٬ ساحل آلانیا٬ پارک آبی ددمان٬ آفرود سواری و کلی جاهای تفریحی دیگر که می توانید در سفر چند روزیتان مهیج ترین سفر را برای خودتان تدارک ببینید.

اما یکی از هیجان آورترین تفریحات در هرکجای دنیا کارتینگ است. سرعت و رقابت با کسانی که بدنبال هیجان هستند شما را ترغیب می کند حداقل برای یکبار هم شده آنرا امتحان کنید. اما اگر شما هم جزء آندسته افراد هستید که نمی دانید کارتینگ چه چیزی هست پیشنهاد می کنم حتما ادامه مقاله را بخوانید.

کارتینگ  چیست؟ و چه تاثیری روی شما می گذارد؟

به قرن های دور هم نگاه کنید می بینید که تفریح کردن یکی از مهم ترین چیزها در زندگی به حساب می آید. فعالیت های مهیج یکی از همان تفریحات است که طرفداران بسیاری دارد و در هر رده سنی که باشید عاشق و دلباخته این نوع  تفریحات می شوید. اما چه ورزش و تفریح شما را جذب می کند؟ کارتینگ یا مسابقه ماشین سواری از آندسته تفریحاتی است که علاقمندان به بالا بردن آدرینالین به بهترین نحو از این بازی میتوانند استفاده کنند.

کارتینگ مهیج تری تفریح در آنتالیا

کارتینگ یا مسابقه ماشین سواری در ابتدا بعنوان یک ورزش شناخته شده بود اما کم کم یکی از تفریحات مهیج معرفی شده. ماشین های که در کارتینگ برای مسابقه استفاده می شود به نام کارت مشهور هستند. کارت ها ماشین های بسیار کوچک هستند که مختص به مسابقات هستند.

خودروهای ۱۲۵ سی سی و با ۴ چرخ کوچک که بیرون بدنه ماشین قرار دارند و  این نوع از ماشین ها قابل استفاده در شهر نمی باشد تنها در پیست ماشین سواری می توانید از این ماشین ها استفاده کنید. اما کارتینگ بعنوان یک رشته مادر در اتومبیل رانی شناخته شده است و اگر کسی بخواهد آموزش ماشین سواری داشته باشد یکی از مهم ترین نقش ها را خواهد داشت.

با انواع پیست های کارتینگ

برای ماشین سواری می توانید به پیست های گوناگون بروید اما در همه جای دنیا کارتینگ بصورت فضای باز و بسته در نظر گرفته می شود.

  • پیست های حرفه ای تنها برای مسابقات استفاده می شود.
  • پیست های رنتال با جنبه تفریحی که قوانین بسیار ساده ای دارند.

بهترین کارتینگ در آنتالیا کجاست

آنتالیا شهری که پر از تفریحات مهیج و هیجان انگیز که همین موجب شده است که سالانه مسافران و گردشگران زیادی به این شهر مسافرت کنند. بعد از تفریحات شبانه آنتالیا٬ کارتینگ آنتالیا یکی از مهیج ترین و مفرح ترین تفریحات در آنتالیا به حساب می آید. عاشقان سرعت و هیجان در سفر به آنتالیا هرگز پیست‌های کارتینگ در آنتالیا را فراموش نکنید که می توانید بهترین سفر عمرتان را از دست بدهید.

کارتینگ در آنتالیا بهترین تفریح در ترکیه

بهترین پیست های کارتینگ در آنتالیا زیاد نیستند اما همین تعداد کم هم جزء بهترین پیستها در کشور ترکیه شناخته شده است که تمام امکانات رفاهی و تفریحی در این پیست ها وجود دارد که جز بهترین و خاص ترین تفریحات در آنتالیا می باشد.

پیست کارتینگ Aksiyon Go Kart

پیست کارتینگ آکسیون یکی از بهترین و مهم ترین پیست ها در شهر آنتالیا به حساب می آید که با خیال راحت می توانید یکروز هیجان انگیز را در بزرگترین پیست کارتینگ خاورمیانه را انجام دهید. باتوجه به اینکه این پیست از استانداردهای روز دنیا برخوردار است می توانید بدون نگرانی ساعت های با سرعت٬ هیجان و آدرینالین بگذرانید.

قشنگ ترین لحظه ها وقتی است که با دوستان یا خانواده یتان بروید و یک رقابت هیجان انگیزی را انجام دهید. این پیست دارای ماشین های با کیفیت و با قابلیت هدایت بالا و مکانی ایمن برای تجربه سرعت بالاست.

اگر رانندگی بلد نیستید در این پیست های کارتینگ  مربی های وجود دارند که بصورت رایگان به شما آموزش می دهند٬ پس ناراحت نباشید که نمی توانید از این ورزش ها استفاده کنید.

کارتینگ MED٬ هیجان انگیزترین پیست کارتینک درآنتالیا

پیست کارتینگ MED یکی از مهیج ترین و بهترین پیست ها در آنتالیا شناخته شده است. البته پیست کارتینگ Aksiyon

جزء اولین پیست ها در آنتالیا ها است بعد از آن با اختلاف بسیار کم کارتینگ MED می باشد که دارای امکانات رفاهی بسیاری است که  همین موجب شده است که علاقمندان بسیاری به این مجموعه بروند.

کارتینگ Axion Go kart Karting  یکی از مهیج ترین پیست ها در آنتالیا

اکثر ما عاشق سرعت و هیجان هستیم و دوست داریم در یک مکانی با سرعت زیاد رانندگی کنیم یکی از بهترین جاها در سفر به آنتالیا می توان به کارتینگ Axion Go Kart Karting   اشاره کرد که دارای امکانات بسیار شگفت انگیزی است که می توانید روزها و ثانیه های بسیار لذت بخشی را داشته باشید.

اوقاتی شاد در کارتینگ Beldibi Go Kart

یکی دیگر از کارتینگ ها در آنتالیا Beldibi  است که  با اطمینان به شما می توان بگوییم که بهترین لحظه ها و ثانیه را می توانید در این کارتینگ بگذرانید.  امکانات رفاهی که این کارتینگ دارد هیچ کدام از دیگر کارتینگ ها ندارند از جمله رستوران و کافه بارها که در این مجموعه وجود دارد شما را می تواند هیجان زده کند.

آنتالیا مکان های تفریحی آنتالیا

نظرات کاربران

با عرض سلام
آیا در این کارتینگ مسابقات کشوری ویا بین‌الملی برگزارمیگردد.
وکلا در ترکیه میشود کارتینگ رو آموزش دید و مسابقه داد
البته بعداز گرفتن اقامت
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

    سلام بله میشه اما اطلاعات بیشتر رو از سفارت ترکیه دریافت کنیدhttp://tehran.emb.mfa.gov.tr/Mission