رستوران Falafel House

4212 بازدید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بهترین رستوران های اطراف میدان تکسیم

یکی از جنبه های جذاب در سفر به استانبول امتحان کردن غذا های مختلف و لذت بردن از طعم هاست. معمولا در راهنمای سفر به استانبول بیشتر با جاذبه های توریستی و مکان های گردشگری این شهر دو قاره ای آشنا می شویم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که اینجا در ترک مگ شما را با جاذبه های خوراکی و فرهنگ غذایی استانبول بیشتر آشنا کنیم زیرا با ذائقه ما ایرانی ها بسیار همخوانی دارد. پس اگر شناسایی رستوران های مختلف و تجربه طعم های جدید برای شما هم جذاب است در این قسمت همراه ما باشید تا سری به رستوران Falafel House استانبول بزنیم.

رستوران Falafel House استانبول کجاست؟

رستوران Falafel House استانبول جزو رستوران های ارزان قیمت و جذاب استانبول است. از آنجایی که این رستوران تنوع غذایی بالایی دارد، برای افرادی که عاشق غذا هستند انتخاب خوبی می شود. این رستوران در رده بندی رستوران های مدیترانه ای با تنوع غذایی بالاست که در نزدیکی یکی از معروف ترین و شلوغ ترین محله های استانبول یعنی میدان تکسیم قرار دارد. رستوران فلافل هاوس استانبول در منطقه بی اوغلو واقع شده و برای توریست ها جذابیت بالایی دارد.

منوی رستوران Falafel House

فلافل هاوس یکی از کافه رستوران های مدیترانه ای است که جزو کامل ترین رستوران های خیابان استقلال به حساب می آید و به غیر از وعده صبحانه، در تمامی وعده ها به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. اگر برای خرید کردن و تفریح به استانبول سفر می کنید احتمالا سری به خیابان استقلال و بوتیک های شلوغش می زنید؛ پیشنهاد می کنیم که برای وعده ناهار، شام یا حتی میان وعده ها سری به این رستوران بزنید.

رستوران فلافل هاوس خیابان استقلال

یکی از مزیت های فلافل هاوس استانبول این است که تا نیمه های شب خدمات ارائه می دهد و می توانید بعد از گشت و گذار یا خرید کردن در اطراف میدان تکسیم، قبل از رفتن به هتل از غذا های این رستوران لذت ببرید.

پر طرفدار ترین غذا در منوی Falafel House استانبول کدام است؟

همانطور که از نام این رستوران هم پیداست، فلافل لبنانی آن از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. پیشنهاد می کنیم در سفر های دسته جمعی با توجه به قیمت مناسبی که غذاهای این رستوران دارد، حتما چند مدل غذای مختلف را بگیرید و با یکدیگر سهیم شوید. واقعا انتخاب از میان این همه غذا های خوشمزه کار آسانی نیست.

با توجه به تجربه شخصی می گوییم که حمص و سالاد تبوله در کنار بشقاب فلافل از طعم خوبی برخوردار است و اگر مثل ما عاشق طعم های ترش مزه هستید، می توانید کمی لیمو ترش به سالاد خود اضافه کنید.

چرا Falafel House استانبول در میان توریست ها محبوب است؟

دلیل این محبوبیت چند مورد است. قیمت غذا در کشور های مختلف یکی از مواردی است که برای توریست ها و مسافران اهمیت زیادی دارد. در کنار قیمت مناسبی که این رستوران مدیترانه ای دارد، تنوع غذایی و پوشش دادن سلیقه آدم های مختلف با رژیم غذایی های متفاوت از جمله ویژگی های قوی آن است. در میان این همه رستوران های متنوع نزدیک میدان تکسیم، Falafel House تنها جایی است که انواع غذا های فست فودی، لبنانی و آسیایی را ارائه می دهد که برای وگان ها و وجیترین ها نیز مناسب است.

رستوران Falafel House در نزدیکی میدان تکسیم

House بهترین رستوران برای توریست های ترکیه

اگر می خواهید به قصد خرید به استانبول سفر کنید بهتر است که بهترین رستوران ها در نزدیکی میدان تکسیم را بشناسید. چون احتمالا هتل شما در همین حوالی قرار گرفته و خبری هم از ناهار و شام نیست. آن هایی که طرفدار غذا های ایرانی و برنجی هستند رستوران ریحون استانبول در حوالی میدان تکسیم را می شناسند اما کسانی که بیشتر دلشان می خواهد غذا های سبک مدیترانه ای، بدون برنج و تقریبا خیابانی را امتحان کنند بهتر است قبل از برگشتن به شهر و کشور خود حداقل برای یک وعدده سری به رستوران Falafel House در محله بی اغلو بزنند.

بررسی کیفیت رستوران فلافل هاوس استانبول از نگاه کاربران

این روز ها به اشتراک گذاشتن نظر کاربر و مشتریان در هر صنعتی حرف اول را می زند. گاهی حتی این نظر ها از تبلیغات چند میلیونی که برای کسب و کار های مختلف می شود هم بیشتر جواب می دهد. در واقع اعتماد در دنیای تجارت امروز بیشتر بر پایه روابط میان مشتریان می چرخد. طبیعی است که خود ما به نظر کاربران هم سطح خودمان اعتماد بیشتری می کنیم. در اینجا هم می خواهیم طبق یک نظر سنجی که در میان ۲۱۹ نفر از مشتریان رستوران فلافل هاوس صورت گرفته است، از کیفیت این رستوران جذاب با خبر شویم.

از میان این افرادی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند ۷۸ نفر معتقد بودند که این رستوران از کیفیت عالی برخوردار است و ۴۲ نفر گفته اند که کیفیت رستوران خیلی خوب است. تقریبا تمامی این افراد معتقد بودند که مدل رستوران Falafel House هم برای خانواده ها مناسب است و هم برای افرادی که به تنهایی سفر می کنند.

بهترین رستوران مدیترانه ای در نزدیکی تکسیم

به طور کلی پیشنهاد ترک مگ به شما این است که در سفر به ترکیه برای خوردن بهترین غذای دریایی استانبول  حتما سری به کشتی های تفریحی استانبول یا رستوران های معروفی نظیر ماوی بالیک بزنید. اما گر به دنبال یک رستوران هیجان انگیز، با منوی غذایی متنوع، فضای دوستانه و تجربه مسافرتی می گردید حتما فلافل هاوس استانبول خصوصا منوی لبنانی اش را امتحان کنید.

رستوران های استانبول

نظرات کاربران