دریافت ویزا

1575 بازدید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دریافت ویزا

جمع آوری ویزا و پاسپورت در ایالات متحده برخی از کشورها برای ورود به قلمرو خود، متقاضیان را ملزم به داشتن ویزا می کنند. آمریکا یکی از کشورهایی است که برای ورود به آن ویزای آمریکا لازم است. و به تیم ما اجازه دهید گذرنامه ایالات متحده را مدیریت کند.

مراحل اخذ ویزای ایالات متحده برخی از کشورها برای ورود به ویزا نیاز دارند. پس از تهیه مدارک لازم و تعیین وقت سفارت باید خود را برای مصاحبه آماده کنید و در روز مصاحبه به سوالات پاسخ دهید. با این حال، گاهی اوقات ممکن است از شما خواسته شود که برای مصاحبه و اخذ ویزا در کشور ثالثی حاضر شوید. این کشور سوم به عنوان کشور واسطه شناخته می شود. در چنین شرایطی باید پول و زمان اضافی صرف شود. در نهایت پاسپورت شما ممهور به ویزا می شود. دریافت ویزا و پاسپورت ایالات متحده می تواند در چنین شرایطی کمک کند.

دو راه برای دریافت ویزای آمریکا وجود دارد. ویزا و پاسپورت امریکن اکسپرس خدمات ویزای آمریکا و پیکاپ پاسپورت چیست؟ اگر باید به یک کشور واسطه سفر کنید، استفاده از آژانس مسافرتی بهترین گزینه است. در چنین شرایطی می توانید هزینه ها را به حداقل برسانید و بدون نیاز به سفر به کشور واسطه ویزای خود را دریافت کنید. بهترین اقدام، اخذ ویزا و پاسپورت آمریکاست.

نماینده شما پاسپورت و سایر مدارک شما را به کنسولگری ارسال می کند و اقدامات قانونی لازم را انجام می دهد. به طور کلی اخذ ویزا و پاسپورت مستلزم ارسال پاسپورت، پیوست ویزا و بازگرداندن آن به مسافر است. در این صورت هزینه ها کمتر از سفر بین المللی فرد خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای آمریکا و پاسپورت مدارک لازم برای دریافت ویزای آمریکا و گرفتن پاسپورت به شرح زیر است:

شش ماهه اعتبار پاسپورت کپی اصل و ترجمه گذرنامه عکسهای جدید گواهی ازدواج و طلاق کارت پایان خدمت یا معافیت ارائه صفحه تایید کننده تاریخ مصاحبه مدارک استخدام برای اخذ ویزای کار آمریکا باید فرم قانونی ارائه شود.مهندسین موظف به ارائه مجوز از مهندسی سازمان نظام ضمن اینکه پزشکان باید پروانه پزشکی ارائه دهند.ترجمه روزنامه رسمی شرکت و اعلام تصمیمات آن الزامی است.ارائه کارت بازرگانی و پرسنلی در صورت ترجمه مدارک شما شش ماه قبل از مصاحبه باطل می شود. نوبت پزشکی ۴۸ ساعت قبل از مصاحبه و انجام یک سری معاینات پزشکی. اگر پرونده مربوط به بهره وری دارید، باید آن را تحویل دهید. اسناد مالی برای جمع آوری ویزا و پاسپورت ایالات متحده مدارک مالی مورد نیاز برای اخذ ویزا و پاسپورت در ایالات متحده هستند:

گردش شش ماهه حساب بانکی سند ملکی مربوط به امور مالی یا وکالتنامه گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار چاپ تاییدیه زمان سفارت هر مدرک باید به انگلیسی ترجمه شده و دارای مهر ترجمه باشد. دو عامل وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

اگر شش ماه قبل از مصاحبه، مدارک شما را ترجمه کنید باطل می شود. اگر شش ماه قبل از مصاحبه آنها را ترجمه کنید، مدارک شما باطل می شود. توجه داشته باشید که ویزای آمریکا سه ماه اعتبار دارد و به شما فرصت سفر به این کشور را می دهد. ایالات متحده و تعیین وقت سفارت آمریکا.

اسناد مالی برای جمع آوری ویزا و پاسپورت ایالات متحده

جمع آوری ویزا و پاسپورت در ایالات متحده به طور کلی برای دریافت ویزای آمریکا و پیکاپ پاسپورت به عنوان توریست

شخصی از ایالات متحده باید برای شما دعوت نامه ای بفرستد که هدف از سفر شما را مشخص کند و مجدداً تاکید کند که هیچ نگرانی مالی در مورد سفر ندارید. در این صورت افسر مصاحبه کننده ویزای شما را می دهد و می توانید پاسپورت و ویزای خود را پس بگیرید. راحت تر می شود.

با ویزای توریستی که برای سفرهای غیرتجاری و تفریحی استفاده می شود، می توانید تا ۱۸۰ روز در این کشور اقامت داشته باشید. B1 و B2 به معنای ویزا برای گردشگران است.

جمع آوری ویزا و پاسپورت در ایالات متحده چندین دسته کلی برای ویزای کار آمریکا وجود دارد:

ویزای کار (H2-B): ایالات متحده، مانند سایر کشورهای بزرگ جهان، به بازرگانان خود اجازه می دهد تا سالانه تعداد معینی کارگر خارجی را استخدام کنند تا کمبود نیروی کار داخلی را جبران کنند. کارگران خارجی می توانند ویزای پیکاپ دریافت کرده و برای پاسپورت ایالات متحده درخواست دهند.

ویزای کاری (H1-B): این ویزا رایج ترین ویزای کاری غیر مهاجرتی است و درآمد سالانه کمتری نسبت به سایر ویزاها دارد. این ویزا توسط فارغ التحصیلانی استفاده می شود که مایل به مهاجرت به ایالات متحده هستند. در این صورت شرکت های آمریکایی باید شرایط زندگی و حقوق این افراد را فراهم کنند.

ویزای کار غیر مهاجرتی (H1-C): در این رده، کلینیک ها، بیمارستان ها یا داروسازان آمریکایی مجاز به درخواست ورود هستند و تعدادی پرستار واجد شرایط استخدام می شوند.

جمع آوری ویزا و پاسپورت در ایالات متحده یکی از ویزاهای ایالات متحده ویزای دانشجویی است که پس از جنگ جهانی دوم ایجاد شد.

تا افرادی که مایل به تحصیل در این کشور هستند بتوانند با دریافت ویزا به آمریکا مهاجرت کنند. چهار دسته برای ویزای دانشجویی وجود دارد.

ویزای دانشجویی J-1 برای محققان و محققین مناسب است. این ویزا به حداقل مدرک لیسانس از متقاضیان نیاز دارد. این افراد می توانند برای مقطع کارشناسی ارشد در یک موسسه تحقیقاتی در ایالات متحده تحقیق کنند و پس از اتمام تحقیقات، مدرک کارشناسی ارشد را کسب کنند. خودت را به انجام بده

این ویزای دانشجویی M-1 برای دانشجویان پزشکی است. این ویزا برای دانشجویان با دعوت نامه از دانشگاه های آمریکا قابل درخواست است.

ویزای دانشجویی F-1: این ویزا برای کسانی که مایل به کسب دانش علمی و/یا آکادمیک هستند توصیه می شود. متقاضی می تواند در صورت دریافت این ویزا که محدودیت سنی ندارد، همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود را به آمریکا بیاورد.

این ویزا برای دانشجویانی است که مایل به تحصیل در رشته خاصی هستند. پس از آموزش در آمریکا، متقاضی باید کشور را ترک کند.

ویزا و پاسپورت برای دانشجویان آمریکایی

جمع آوری ویزا و پاسپورت در ایالات متحده، ایالات متحده ویزای سرمایه گذاری و تجاری را برای افراد از کشورهای خاص صادر می کند.

این افراد می توانند با خانواده خود به ایالات متحده سفر کنند تا تجارت خود را گسترش دهند.

کسانی که دارای یک کسب و کار تخصصی هستند و مایل به سفر به ایالات متحده با خانواده خود هستند، واجد شرایط دریافت نوعی ویزای سرمایه گذاری هستند که هزینه ای برای جریان مالی ایجاد می کند.

ویزای E-2 نوع دیگری از اسناد است. این ویزا برای کسانی که از وضعیت مالی قوی برخوردار هستند مناسب است. به عنوان مثال، اگر یک تجارت در ایالات متحده تاسیس شده باشد و متقاضی بخواهد آن را خریداری کند، واجد شرایط دریافت این ویزا است.

جمع آوری ویزا و پاسپورت معمولاً یک فرآیند ساده است.

جمع آوری گذرنامه و ویزاهای اضافی ایالات متحده ویزای پزشکی ویزا دیگری است که در مدت زمان کوتاه تری اعطا می شود. در این نوع ویزا فرد بیمار در شرایطی قرار می گیرد که تنها در شرایط خاص و در بیمارستان های آمریکا می تواند سلامت خود را بازیابی کند.

افرادی که می خواهند از طریق ازدواج دائم یا موقت وارد ایالات متحده شوند، واجد شرایط دریافت ویزای ازدواج هستند.

مراحل دریافت ویزای یا پاسپورت ایالات متحده برای انجام این کار، ابتدا باید فرم درخواست ویزا را دانلود کرده و سپس آن را به آدرس ایمیل تعیین شده ارسال کنید. تاریخ حضور شما در سفارت در ایمیل تاییدیه ای که در ادامه خواهد آمد مشخص می شود. در آن تاریخ، بهتر است شما یا کارگزارتان نیم ساعت قبل از زمان مصاحبه در سفارت حاضر شوید. با دقت پاسخ های واضح و مختصر به سوالات ارائه دهید. پاسخ صادقانه شانس شما را برای دریافت ویزا و پاسپورت ایالات متحده افزایش می دهد.

مراحل اخذ ویزا یا پاسپورت ایالات متحده

جزئیات مهم برای مجموعه ویزا و پاسپورت آمریکا اگر قصد دریافت ویزای دانشجویی را دارید، این اطلاعات را در درخواست خود لحاظ کنید.

ذکر این موضوع درخواست شما را تسریع می کند و زمان انتظار شما را کوتاه می کند.

روز مصاحبه برای ویزا چقدر است؟

با توجه به حجم بالای پرونده ها، کارکنان کنسولگری زمان کوتاهی برای مصاحبه با شما خواهند داشت، شاید دو یا سه دقیقه برای مصاحبه با شما فرصت داده شود.

افرادی که از آینده شغلی خود مطمئن نیستند در روز مصاحبه چه می کنند؟

در این شرایط بهتر است هر چیزی را که برای آینده خود در نظر دارید ذکر کنید.

اگر بستگان من مقیم دائم ایالات متحده هستند، آیا باید این را بیان کنم؟

بهتر است صادق باشیم زیرا در بررسی های اولیه به این موضوع پی خواهند برد. مطمئن باشید طرح این موضوع برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا را به تیم ما بسپارید.

نکاتی که در روز مصاحبه باید به آن توجه کنید صادق باشید و از ارائه مدارک جعلی و اطلاعات نادرست در روز مصاحبه خودداری کنید وگرنه برای همیشه از لیست پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا حذف می شوید و نام شما در لیست سیاه قرار می گیرد.

نحوه دریافت پیکاپ ویزای و پاسپورت آمریکا بهتر است سوالات احتمالی را از قبل برای خود مرور کنید. توجه داشته باشید که هر چه در روز مصاحبه واضح تر صحبت کنید، بهتر و راحت تر تایید می شوید. سفارت سابق آمریکا در خیابان طالقانی قرار داشت اما امروز برای پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا باید از کشورهای واسطه کمک گرفت. البته تیم ما در این راه به شما کمک خواهد کرد. مطمئن باشید که نمایندگان ما می توانند در اسرع وقت شرایط پیکاپ ویزا و پاسپورت را برای شما فراهم کنند.

دسته‌بندی نشده

نظرات کاربران